Bronzen Bever voor Frits Vink, Jan Vonk en Koen Biesiot
Onmisbaar in het wel en wee van het Witte Kerkje
Voorzitter van Stichting Witte Kerkje Terheijden, Pim van Batenburg, is “pas” sinds 2012 als penningmeester (en sinds 2024 als voorzitter) betrokken bij de Stichting Witte Kerkje Terheijden. Hij geeft aan: “Vanaf dat begin en al ver vóór die tijd waren Frits Vink, Jan Vonk en Koen Biesiot onmisbaar en actief met het wel en wee van het Witte Kerkje. Het bedenken van nieuwe initiatieven, het uitvoeren van diverse klussen, aanvragen van noodzakelijke steun voor grootschalige investeringen, zij stonden hun mannetje.”
‘Drie keer één is vijf’
Voorzitter Van Batenburg, die ook de aanvraag heeft gedaan, stelt dat het ondenkbaar is dat het Witte Kerkje Terheijden erbij zou staan zoals het er heden ten dage bij staat, zonder steun van deze heren. “Ieder van de drie mannen had zijn eigen bijdrage, maar gezamenlijk waren ze veel meer dan de som van de individuele inzet. Drie keer één is vijf zou je het kunnen noemen.”
Waardering
Frits Vink, Jan Vonk en Koen Biesiot ontvangen de Bronzen Bever voor hun jarenlange inzet. Mede dankzij hen is het Witte Kerkje nu in uitstekende staat én is de basis gelegd voor een mooie toekomst van dit monumentale én beeldbepalende kerkje.